
Wereldvoedseldag: Voedselhulp – en dan? Van noodhulp naar landbouwontwikkeling
Bij de ramp in de Hoorn van Afrika blijkt dat voedselhulp steeds meer discussie oproept. Wat is hier aan de hand en (hoe) kan versterking van de landbouwontwikkeling in die landen dergelijke rampen voorkómen?
Hierover wordt er op zaterdagmiddag 15 oktober in Amsterdam de bijeenkomst “Voedselhulp – en dan? Van noodhulp naar landbouwontwikkeling”.
Programma
13.30 uur | Ontvangst met koffie |
14.00 uur | Opening door voorzitter Siem Jan Schenk, voorzitter van LTO Noord-Nederland |
14.15 uur | Keynote presentaties: wat is het belang van noodhulp en wordt het geld goed besteed? Hoe maken we de stap naar landbouwontwikkeling?
|
Met kritische vragen van het maatschappelijk panel, met Meindert Schut (journalist bij BNR) en SP-Tweede Kamerlid Ewout Irrgang | |
15.15 uur | Pauze |
15.35 uur | Provocative perspectives:
|
15.50 uur | Discussie met sprekers, panel en publiek |
16.35 uur | Slotwoord door staatssecretaris Henk Bleker |
16.55 uur | Afsluiting door voorzitter |
17.00 uur | Borrel |
U bent van harte uitgenodigd om deel te nemen! De bijeenkomst vindt plaats in het Bethaniënklooster in Amsterdam. U kunt zich inschrijven via het online aanmeldformulier. Deelname is gratis.
Wereldvoedseldag wordt mede mogelijk gemaakt door:
Agri-ProFocus, Cordaid, Extraordinaryones, Fairfood, FNV Bondgenoten, ICCO, LTO Nederland, Ministerie van Buitenlandse Zaken, Ministerie van EL&I, Nederlandse Vrouwenraad, Oxfam Novib, Plan Nederland, WEMOS